Binlerce insanın kansere karşı kullandığı doğal tarif

Sağlık 23.05.2023, 21:47

Günümüzün en önemli hastalığı kanser, bir organ veya dokudaki hücrelerin düzensiz olarak bölünüp çoğalmasıyla beliren kötü urlara denir. Çok çeşitli kanser tipleri olmasına rağmen, hepsi anormal hücrelerin kontrol dışı çoğalması ile başlar. Tedavi edilmez ise ciddi rahatsızlıklara, hatta ölüme dahi neden olabilir. Birçok kişi kanserin tedavisini besinlerde aramaktadır.

İşte Kanserin Reçetesi O Karışım
Rus araştırmacı Hristo Mermerski, kanser için ev yapımı harika bir tedavi bulduğunu iddia ediyor. Ev yapımı bu tarifin, bütün vücudu iyileştiren bir yiyecek olduğunu belirten Dr. Mermerski güçlü iyileştirme etkisi ile kanseri de tedavi ettiğini söyledi. Kanser tedavisi için bitkisel bir çözüm olan bu karışım nasıl hazırlanıyor? Karışımın içinde hangi besinler bulunuyor? İşte ev yapımı kanserin reçetesi olan o karışım…

Malzemeler;

15 adet limon
12 diş sarımsak
1 kg bal
400 gr. filizlenmiş buğday
400 gr. ceviz
Buğday Nasıl Filizlendirilir?
400 gr buğdayı bir cam kaba koyun üzerini su ile doldurun. Tercihen bunu gece yapın. 10-12 saat boyunca bekletin. Daha sonra suyu süzün ve buğdayları yıkayın. Su kalmasın diye tekrar süzgeçten geçirin. Sonra süzülmüş buğdayları cam kaba koyun 24 saat bekletin. 24 saat sonra buğdaylar üzerinde 1-2 mm uzunluğunda filizler oluşacaktır. Filizlenmiş buğdaylarınız artık hazır.

Yapılışı;

Sarımsakları temizleyin. Filizlenmiş buğdayı, sarımsakları ve cevizi karıştırdıktan sonra iyice ezin. 5 adet limonu kabukları ile birlikte blenderdan geçirin. Blenderdan geçirdiğiniz limonları diğer karışıma ekleyip iyice karıştırın. Kalan 10 limonun suyunu da bu karışıma ekleyip birbiriyle bütünleşene kadar tekrar karıştırın. Son olarak balı ilave edin ve tahta kaşıkla karıştırın. Bu karışımı cam kavanoza koyup 3 gün buzdolabında tutun.

Uygulanışı;

3 gün sonra Dr. Mermerski’nin kanser tedavi ilacı hazır olacaktır. Bu mucizevi ilaç her yemekten önce ve yatmadan 30 dakika önce alınır. Günde 4 defa olacak şekilde tüketin. Eğer kanser tedavisi için kullanılacaksa, her 2 saatte bir 1 ya da 2 yemek kaşığı alınmalıdır.

Yararları nelerdir?

Kan damarlarını temizler.
Hafızayı iyileştirir.
Kalp krizlerine karşı kalbi korur.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Akciğer ve böbrekleri temizler.
Bütün kanser türleri için doğal bir tedavi yöntemidir.
Prof. Mermersky diyorki;

Bu tarif insanlara sağlık ve iyi yaşam sağlar. Vücuda gençlik ve enerji verir. Kanserin reçetesidir. Tüm tedaviler için gerekli olan vitamin, mineral, biyoaktif maddeler, proteinler, karbonhidratlar ve bitkisel yağlar içerir. Bu nedenle insan vücudunu korumak için çok faydalıdır.