Terramycin krem ne işe yarar?

Terramycin krem deride oluşan hastalıklarda ve göz enfeksiyonlarına karşı kullanılıyor. Halk arasında sarı krem olarak da bilinen terramycin krem sivilcelerin kurumasında da oldukça etkilidir. Terramycin krem deride oluşan kızarıklıklara, sivilceye, iltihaba, bakteri enfeksiyonlarına kısa sürede cevap veren bir kremdir.

SAĞLIK 30.09.2021, 21:21
Terramycin krem ne işe yarar?

Terramycin Göz Merhemi ve Terramycin Deri Merhemi Nasıl Kullanılır?

Terramycin göz ve terramycin deri merhemi birbirinden farklı iki kremdir. Terramycin deri merhemi, deri hastalıklarında, deride çıkan yara, sivilce gibi rahatsızlıklarda kullanılır. Terramycin göz merhemi ise gözün çevresinde çıkan çıban, arpacık gibi rahatsızlıklarında kullanılır.

Terramycin kremi kullanırken kullanacağınız bölgenin ve ellerinizin temiz olması gerekir.

Terramycin kremi yalnızca problemin olduğu alana sürün, suyla temasından kaçının ve vücudunuzun kremi emmesini bekleyin. Gazlı bezle sararak dışarıya temastan kurtarabilirsiniz. Düzenli kullanımınızda daha erken sonuçlar elde edebilirsiniz gün içinde iki defa uygulanması gereken bölgeye uygulayabilirsiniz.

Terramycin kremi gözünüze uygularken de sadece sorunun olduğu bölgeye sürün ve göz içiyle temas ettirmeyin.

Bu işlemleri uygulamadan önce doktorunuzdan onay alın.

Terramycin Krem 2021 Fiyatı?

Terramycin krem 2021 güncel fiyatı 30 mg / 10.000 IU deri merhemi 2021 fiyatı en yüksek 23.17 TL, en düşük 19.33 TL ortalama fiyat olarak da 22.50 TL'dir.

Terramycin Krem Sivilceye İyi Gelir Mi?

Terramycin krem her evde bulunan ancak bazen neye iyi geldiği bilinmeyen kremlerdendir. Halk arasında sarı merhem olarak da biline Terramycin krem sivilceye de iyi gelir. Terramycin krem ciltte oluşan iltihapları kurutur. Özel olarak sivilceler için üretilmemiştir. Ancak iltihabı kuruttuğu için sivilceler için de oldukça etkilidir.

Terramycin Krem Yan Etkileri Neler?

Terramycin kremin içeriğinde bulunan maddelere karşı herhangi bir alerjiniz varsa kullanmadan önce mutlaka içeriğine göz atın. Karşılaşabileceğiniz yan etkilerse şu şekilde;

Aşırı duyarlılık,

Kontakt cilt hastalığı (kontakt dermatit)

Kaşıntı,

Yanma hissi.

Yorumlar (0)