Travazol krem nedir? Travazol krem nasıl kullanılır?

Travazol krem cilt tahrişinde kullanılan bir kremdir. Ciltte meydana gelen mantar ve egzama gibi hastalıklarda kullanılır. Travazol krem doktor reçetesiyle alınır. Bunun nedeni de travazol krem içeriğinde bulunan bazı maddelere alerjiniz olma ihtimalidir.

SAĞLIK 29.09.2021, 18:16
Travazol krem nedir? Travazol krem nasıl kullanılır?

Travazol krem ayak, el ve vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen egzama ve mantar gibi hastalıklarda kullanılır. Travazol krem doktor reçetesiyle alınır. Travazol krem içeriğinde bulunan bazı maddelere alerjiniz olabilir. Reçetesiz kullanmanız daha kötü sonuçlara neden olabilir.

Travazol Krem Fiyatı Nedir?

Travazol krem fiyatı 2020’de 24,70 TL’dir. Bütün eczanelerden satın alabileceğiniz Travazol krem gayet makul bir fiyattadır.

Travazol Krem Ne işe Yarar?

Travazol krem özellikle el ve ayak mantarlarında kullanılır. Doktor reçetesiyle almanız tavsiye edilir. Travazol krem günde iki defa kullanılır. Düzenli kullanımınızda ciltte oluşan kızarıklık ve kaşıntılarınızın azalmasına yardımcı olur.

Travazol Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Travazol krem yan etkileri içeriğindeki maddelere olan alerjinize göre reaksiyon gösterebilir. 1 gram travazol krem içeriğinde 10 mg izokonazol nitrat & 1 mg diflukortolon valerat vardır. Bu maddelere alerjiniz varsa kullanmanız tavsiye edilmez. Uzun süreli kullanımda derinizin incelmesine, derinizin üzerinde çizgiler oluşmasına ve derinizde sivilcemsi küçük yaralara neden olabilir. Travazol krem kullananlar travazol kremin kullanımından memnun olduklarını belirtiyorlar. Travazol kremi kullananlar ciltlerinde oluşan tahrişlerin bittiğini belirtiyorlar.

Travazol Krem Vajina İçine Sürülür Mü?

Travazol krem vajina içine sürülür mü? Sorusunun yanıtı kadınların merak ettiği bir soru. Ciltte oluşan mantar ve egzama gibi rahatsızlıklara iyi gelen travazol krem vajina içine sürülür. Vajinada meydana gelen mantar ve kaşıntı gibi problemlere iyi gelir. Doktorunuzdan reçeteniz varsa travazol kremi vajinaya sürebilirsiniz.

Travazol Krem 2020 Fiyatı?

Travazol kremin 2020 fiyatı 24,70 TL’dir.

Travazol Krem 2021 Fiyatı?

Travazol krem 2021 fiyatı ortalama 28,75 TL’dir. Bütün eczanelerden ulaşabilirsiniz. Sosyal güvence bedelinize göre fiyatında değişiklik olabilir.

Travazol Krem Prospektüs İçeriğinde Neler Var?

Travazol krem prospektüsünde belirtildiği gibi 1 gram travazol kremde 10 mg izokonazol nitrat & 1 mg diflukortolon valerat vardır. Travazol krem prospektüsünde belirtiğildiği gibi bu maddelere alerjiniz varsa travazol krem kullanmamalısınız. Aynı zamanda herhangi bir virüs hastalığı durumunuz varsa örneğin; tüberküloz, frengi, gül hastalığı gibi hastalıklarınız sırasında kullanmayınız.

Yorumlar (0)